INFORMACJE - Wyroby betonowe - pustaki-betonowe, pustaki szalunkowe, pustaki zalewowe, pustaki betonowe, pustaki żużlowe, słupki geodezyjne

Idź do spisu treści

Menu główne:

Pustaki betonowe to niezwykle trwały i solidny materiał budowlany. Używa się ich głównie do budowy ścian nośnych, fundamentów, ogrodzeń, jak również wznoszenia piwnic, garaży oraz innych pomieszczeń podziemnych. W ofercie posiadamy kilka rodzajów pustaków betonowych, takich jak: pustaki szalunkowe, pustaki zalewowe, pustaki żużlowe, itp. Sprzedajemy również słupki geodezyjne. Najczęściej słupki geodezyjne wykorzystuje się w określaniu i zaznaczaniu powierzchni działek.

Oferowane przez nas produkty, do których zaliczyć możemy pustaki żużlowe, pustaki szalunkowe, pustaki zalewowe, czy nawet słupki geodezyjne, wytwarzane są z najwyższej jakości betonu. Pustaki betonowe wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie ważna jest wytrzymałość. Pustaki betonowe pozwalają na murowanie ścian o grubości 38 i 25 cm.

Prefabrykowany beton jest znany doskonale w rodzimym budownictwie już od wielu lat. Wzbudza on skojarzenia związane z budownictwem, a dokładniej idąc z pustakami betonowymi z niego produkowanymi. Coraz częsciej przedsiebiorcy wybierają zakup pustaków szalunkowych (pustaków zalewowych) jako rozwiązanie bardziej ekonomiczne i trwalsze od innych dostępnych na rynku. Podobniej jest z pustakami żużlowymi, czy słupkami geodezyjnymi, których sprzedaż w ostatnim czasie wzrosła praktycznie trzykrotnie. Pustaki betonowe jak dotąd są najczęściej wybieranym rozwiązaniem z wielu powodów, pewnie też i z przyzwyczajenia. Szerokie wykorzystanie tego rodzaju technologii daje możliwość znacznego zwiększenia obrotów inwestycji i wpłynięcia na jakość nowo powstałych obiektów. Pustaki żużlowe są materiałem korzystnym dla każdego inwestora, za sprawą dużej wytrzymałości i niewielkiej ceny. Tym samym podnosi się efektywność wykonywania obiektów.Przy wykorzystaniu pustaków zalewowych (pustaków szalunkowych), spora część podjętych prac może być wykonywana bez względu na pogarszające się warunki atmosferyczne. Za sprawą prefabrykacji elementów betonowych można też liczyć na znaczne oszczędności, ponieważ za sprawą seryjności produkcji spadają koszty produkcji takich elementów. Warto więc bliżej zainteresować się pustakami betonowymi i wykorzystać tego rodzaju materiały podczas budowy budynku mieszkalnego.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego