FIRMA - Wyroby betonowe - pustaki-betonowe, pustaki szalunkowe, pustaki zalewowe, pustaki betonowe, pustaki żużlowe, słupki geodezyjne

Idź do spisu treści

Menu główne:

Firma Wyroby Betoniarskie Jan Stańko zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów betoniarskich na terenie Krakowa i Małopolski.

Do najważniejszych zaliczyć możemy:

szamba betonowe
zbiorniki betonowe
zbiorniki na wodę
zbiorniki na nieczystości
zbiornik na deszczówkę
szczelne szamba

płyty ażurowe
płyty ażurowe jumby
płyty ażurowe meby
płyty chodnikowe
zielony parking
kraty rzeczne

koryta betonowe
koryta kolejowe
koryta skarpowe
koryta górskie
koryta ściekowe
koryta drogowe


ogrodzenia betonowe
podmurówki betonowe
deski betonowe
płyty betonowe
słupki betonowe
płoty betonowe


pustaki betonowe
pustaki szalunkowe
pustaki zalewowe
pustaki betonowe
pustaki żużlowe
słupki geodezyjne


kregi betonowe
rury betonowe
pokrywy betonowe
studnie betonowe
studnie kanalizacyjne
kręgi żelbetowe

W skład pustaków betonowych wchodzą najczęściej wykorzystywane pustaki szalunkowe (pustaki zalewowe),  pustaki fundamentowe, pustaki żużlowe, które wykonane są z dobrej jakości betonu. Wykorzystuje się je podczas wykonywania ścian nośnych wewnętrznych i zewnętrznych fundamentowych, ścianek działowych, oporowych, ścian piwnic, basenów, ogrodzeń. Pustaki szalunkowe (pustaki zalewowe), układane warstwowo na zakładkę, zbrojone i zalewane betonem pozwalają na szybie i niedrogie wybudowanie fundamentu.

Nasza firma wykonuje wysokiej jakości pustaki betonowe. Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich klientów, staramy się na bieżąco rozwij naszą działalność, aby wszelkiego rodzaju pustaki żużlowe spełniały najważniejsze normy. Dzięki podejściu do Klientów, od dłuższego czasu zajmujemy wiodącą pozycję na rynku materiałów budowlanych produkujących bloczki betonowe. W swojej ofercie posiadamy standardowe pustaki betonowe, ale wykonujemy również produkty na zamówienie, do których w ostatnim czasie należą między innymi słupki geodezyjne. Aby zapewnić naszym klientom produkty o najwyższej europejskiej jakości, opieramy się nie tylko na nowoczesnych maszynach do produkcji wyrobów betonowych, ale także na własnych, sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych, które wypracowaliśmy i udoskonaliliśmy w ciągu kilkudziesięciu ostatnich lat prowadzenia firmy. Do produkcji pustaków betonowych oraz słupków geodezyjnych używamy najlepszych naturalnych surowców takich jak piasek, żwir, keramzyt i polski cement. Oferowane przez nas produkty uzyskały certyfikaty uprawniające do oznaczenia znakiem bezpieczeństwa.

Przeciętnemu człowiekowi pustaki betonowe mogą się kojarzyć wyłącznie z placami budowy lub remontami. Warto sobie jednak zdawać sprawę z tego, że pustaki betonowe mogą nam służyć do przeprowadzenia olśniewających aranżacji tarasu lub ogrodu. Chcąc nadać niepowtarzalny urok naszemu tarasowi, bądź mieszkaniu warto wykonać je na przykład z pustaków szalunkowych, lub pustaków żużlowych. Z kolei garaże lepiej jest wykonać z pustaków zalewowych. Nabiorą one charakteru za sprawą wyłożenia go jeszcze płytami ażurowymi. Z kolei chcąc ożywić ścieżki i alejki ogrodowe, warto sięgnąć po słupki geodezyjne. W większości przypadków urozmaicenie ogrodu właśnie o słupki geodezyjne, które przybrane w odpowiedni sposób powodują niezwykle efektywne urozmaicenie. To jeszcze nie wszystkie pustaki betonowe, jakie da się wykorzystać przy budowe lub remoncie mieszkania i ogrodu. Należy jednak pamiętać, że najczęściej stosowanymi pustakami betonowymi są te wymienione wcześniej, czyli pustaki szalunkowe, pustaki zalewowe i pustaki żużlowe. Dzieje się tak głównie dlatego, gdyż są bardzo wytrzymałe, doskonale znoszą niekorzystne warunki atmosferyczne, a przede wszystkim nie są drogie. Pustaki betonowe świetnie sprawdzają sie również podczas wznoszenia ogrodzeń przemysłowych. Jak więc widać doskonale na tych kilku przykładach pustaki betonowe mają naprawdę wiele zastosowań.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego